Ми шукаємо фінансування, яке підходить саме Вам!

Зв’яжіться з нами та отримайте безкоштовну консультацію обраною вами мовою. У Німеччині зараз існує від 1500 до 2000 різних програм фінансування, які спрямовані на підтримку різних людей, компаній, установ або регіонів.

Чим ми займаємось

PragmatiV GmbH робить фінансування доступним для всіх. Фінансування здійснюється у вигляді спеціальних позик або грантів/субсидій. Для цього ми пропонуємо прості поради декількома мовами.

 

Фінансування допомагає компаніям реалізовувати важливі проєкти. Уряд (ЄС, федеральний, державний) оголошує програми, куди можна подати заявку на отримання фінансування для конкретного проєкту. Більшість фінансування надається проєктам, пов’язаних з навколишнім середовищем, цифровізацією та подальшим розвитком.

 

Ви можете отримати фінансування у вигляді грантів або субсидій. Таким чином, Ви отримуєте частину вартості проєкту як подарунок від держави, а іншу частину маєте сплачувати самостійно. Держава хоче знати, що відбувається з грошима. Тому необхідно заздалегідь описати, на що будуть використані гроші. Пізніше потрібно буде довести, що гроші були витрачені на заявлену мету.

 

Крім того, існують заохочувальні позики. Ці кредити/позики можна отримати на особливо вигідних умовах. Їх надає банк KfW (Німецький державний банк розвитку), банки розвитку федеральних земель, Європейський інвестиційний банк.

Portrait von Andrea Puschhof

Contact

Dr. Andrea Puschhof

E-Mail: info@pragmativ.net

Phone: +49 (0)178 29 41 93 8

WhatsApp: +49 (0)178 29 41 93 8

Через контактну форму